Pohár rozhlasu

Dne 10. 5. 2018 se uskutečnila atletická soutěž Pohár rozhlasu na ZŠ Přemyslovců v Lounech. Naši školu reprezentovalo 35 chlapců a dívek. V soutěží týmů se nejlépe umístili na pátém místě starší žáci.

V jednotlivcích byl na prvním místě František Hruška v hodu kriketovým míčkem, výkonem 55,7 metrů. Výborné třetí místo v běhu na 60 metrů obsadil Pavel Prail, výkonem 7,5 sekund a také Radek Posledník ve vrhu koulí, výkonem 10,45 metrů. Zvláštní ocenění zaslouží účastníci vytrvalostního běhu, který se běžel v úmorném vedru na závěr soutěže. Za naší školu běželi Lukáš Jambrich, Matěj Paleček, František Jirásek, Nela Dittrichová a Martina Kohelová.

Doprovod: Mgr. Karel Švec a Mgr. Lenka Ullmannová

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2017/2018“ nebo zde: Pohár rozhlasu