OVOV 2018 – krajské kolo

V pátek 11. 5. 2018 proběhlo v Chomutově krajské kolo OVOV. Z naší školy postoupili čtyři žáci. Nejvíce se dařilo Veronice Karfíkové, která ve své kategorii skončila na senzačním třetím místě, navíc byla nejlepší v soutěži lehy-sedy, když jich za dvě minuty udělala 105. Ve stejné kategorii dívek ročníku 2006 skončila Alžběta Bidrmanová na vynikajícím pátém místě. Jakub Mašanský statečně bojoval a ve své kategorii patřil k nejlepším v běhu na 1000 metrů. Vzhledem k tomu, že ve čtvrtek absolvoval Pohár rozhlasu, tak si zaslouží obrovskou pochvalu, stejně i Pavlína Kladivová, která se zdravotním omezením dokončila náročný závod šesti disciplín.

Žákům patří poděkování za reprezentaci školy a vzorné chování na závodě.

Příprava a doprovod: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2017/2018“ nebo zde: OVOV 2018 – krajské kolo