ČEPS CUP 2018 – okresní kolo žáků 1. – 5. tříd

Okresní kolo proběhlo v MSH Louny dne 7. 11. 2018 za účasti deseti škol. Naše škola byla přidělena do velmi těžké skupiny s hokejisty ze ZŠ a MŠ Kpt. O. Jaroše Louny a florbalovou školou ZŠ Husova Podbořany. V úvodním utkání jsme právě s hokejisty a pozdějšími vítězi prohráli 4 : 13. Druhé utkání byl přímý souboj o postup. V dramatickém utkání jsme sedm sekund před koncem vstřelili vedoucí branku na 5 : 4. Soupeř s obrovským štěstím dokázal v poslední sekundě vyrovnat na 5 : 5. O postupu do krajského kola tak rozhodlo celkové skóre, které jsem měli o dvě branky horší. V dalších utkání bylo otázkou, kolik branek vstřelíme. Lenešice jsme porazili 12 : 0 a Lipenec 14 : 0. Celkové třetí místo bylo tak pro hráče malé zklamání, ale bojovností a florbalovým uměním jsem si získali u soupeřů respekt.

Školu reprezentovali: Antonín Paleček, Vít Paleček, Jiří Vlček, Zdeněk Suchý, Štepán Milde, Viktor Holý, Daniel Zelený, Štěpán Cach a Antonín Jelen

Doprovod: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: ČEPS CUP 2018