Okresní kolo ve florbalu starších žákyň

Dne 12. 11. 2018 se na ZŠ Přemyslovců v Lounech odehrálo okresní kolo ve florbalu dívek. Náš tým ve složení Karolína Hanková (brankářka), Sára Brandtlová, Eliška Rulfová, Klára Bendová, Kateřina Lazarčíková, Tereza Vaňková a Anna Čechová se statečně bil v každém zápase o co nejlepší výsledek.V prvním utkání tým sehrál vyrovnané utkání se ZŠ Přemyslovců. Porážka 1:2 nás mrzela. V dalších utkání se projevovala únava a porážky od ZŠ Postoloprty 1:3 a Gymnázia Louny 0:6 znamenaly naše konečné čtvrté místo.

                      1. Gymnázium Louny

                      2. ZŠ Postoloprty

                      3. ZŠ Přemyslovců Louny

                      4. ZŠ Černčice

Děvčatům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy a sportovní chování.

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Okresní kolo ve florbalu starších žákyň

                     Doprovod: Mgr. Karel Švec