Oblastní kolo ve florbalu mladších a starších žáků

Oblastní kolo mladších žáků proběhlo 4. 12. 2018 za účasti sedmi škol na ZŠ Postoloprty. Náš tým se prezentoval skvělou hrou, kterou všichni, včetně učitelů z jiných škol, obdivovali. Utkání tak byla otázkou, kolik branek soupeři vstřelíme.V prvním utkání jsme zvítězili nad ZŠ Postoloprty 6:0 a v druhém 8:0 nad ZŠ Přemyslovců. Poslední utkání ve skupině nám již postup nemohlo vzít, přesto vítězství 6:1 nad ZŠ Otakara Jaroše Louny bylo přesvědčivé.  Semifinále se ZŠ Prokopa Holého Louny bylo už trochu vyrovnané, nicméně konečný výsledek byl 5:0 pro nás. Finále se hrálo jen na deset minut a vítězstvím 3:1 nad ZŠ JAK Louny jsme si odvezli první místo.

Všichni žáci si zaslouží pochvalu za skvělé výkony a vzornou reprezentaci naší školy.

Okresní kolo pořádáme 14. 12. 2018 v MSH Louny.

POŘADÍ:  

1. ZŠ a MŠ Černčice

2. ZŠ JAK Louny

3. ZŠ P. Holého Louny

4. ZŠ Postoloprty

5. ZŠ Přemyslovců Louny

6. GVH Louny

7. ZŠ a MŠ Kpt. Ot. Jaroše Louny

Školu reprezentovali: Jakub Samuel, Jan Taussig (brankáři), Jan Kladivo, Jan Chadt, Radek Vyšata, Richard Cach, Radim Podaný, František Hruška, František Drapák

Oblastní kolo starších žáků se odehrálo dne 6.12.2018 v ZŠ Postoloprty. Naše družstvo obsadilo pěkné druhé místo a postupuje do okresního kola, které pořádá naše škola 7. 1. 2019 v MSH v Lounech. Turnaj jsme velice dobře rozehráli vítězstvími 7:1 nad ZŠ Přemyslovců a 7:0 nad Gymnáziem Louny. Třetí utkání znamenalo naši jedinou porážku 3:5 od ZŠ Prokopa Holého. V dalším utkání jsme šťastnou brankou v závěru utkání zvítězili nad ZŠ JAK Louny 2:1. Vítězství v posledním utkání nám mohlo zajistit první místo. Remíza v nejkvalitnějším utkání celého turnaje se ZŠ Postoloprty 2:2 znamenala první místo pro soupeře a druhé pro nás. 

Všichni žáci zaslouží pochvalu za reprezentaci školy a zvlášť Jan Polák, nejlepší střelec a hráč turnaje.

POŘADÍ:

1. ZŠ Postoloprty

2. ZŠ a MŠ Černčice

3. ZŠ Prokopa Holého Louny

4. GVH Louny

5. ZŠ JAK Louny

6. ZŠ Přemyslovců Louny

Školu reprezentovali: Ondřej Cimrman, Filip Nagy, Lukáš Balon, Dominik Pelc, Jakub Šimák, Jakub Veselý, Jan Polák, Aleš Brandtl, Matěj Paleček, Denis Podynskyy

Doprovod: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Oblastní kolo ve florbalu mladších a starších žáků