Okresní kolo ve florbalu mladších žáků

Okresní kolo proběhlo 14. 12. 2018 za účasti šesti škol z lounského okresu, které si vybojovaly účast v oblastních kolech. Naše škola turnaj pořádala v MSH Louny.  Náš tým se prezentoval skvělou hrou, ve všech pěti utkáních zvítězil a zaslouženě postoupil do krajského kola. Utkání tak byla otázkou, kolik branek soupeři vstřelíme. V prvním utkání jsme vybojovali vítězství nad ZŠ Komenského Alej Žatec 3:1 a stejným výsledkem skončilo naše utkání se ZŠ Prokopa Holého Louny. Další utkání proti ZŠ Husova Podbořany znamenalo naše největší vítězství 4:0. Nejtěžší utkání jsme sehráli proti ZŠ JAK Louny, vítězství 2:0 potvrdilo náš postup. Poslední utkání nám již postup nemohlo vzít, přesto vítězství 2:0 nad G a SOŠ Podbořany bylo přesvědčivé. 

POŘADÍ:   

  1. ZŠ a MŠ Černčice
  2. ZŠ JAK Louny
  3. ZŠ Komenského Alej Žatec
  4. G a SOŠ Podbořany
  5. ZŠ Prokopa Holého Louny
  6. ZŠ Husova Podbořany

Školu reprezentovali: brankáři Jakub Samuel, Jan Taussig a hráči Jan Kladivo, Dominik Mol, Richard Cach, Radim Podaný, František Hruška, Jakub Hrnčíř a František Drapák

Všichni žáci zaslouží pochvalu za vynikající reprezentaci školy a skvělý výsledek, zároveň prokázali férové sportovní chování.                                                            

Doprovod a  příprava: Mgr. Karel Švec  

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Okresní kolo ve florbalu mladších žáků