Okresní kolo ve florbalu starších žáků

Okresní kolo ve florbalu starších žáků pořádala naše škola ve spolupráci s AŠSK 7. 1. 2019 v lounské sportovní hale. Turnaje se zúčastnilo 6 škol z lounského okresu, které se prezentovaly pěknou hrou a slušným chováním. 

Naši žáci postupně porazili ZŠ nám. 28. října Žatec 4:0, ZŠ Prokopa Holého Louny 5:1, ZŠ Postoloprty 2:1 a ZŠ a MŠ Jižní Žatec 3:1. Jedinou porážku 1:6 jsme obdrželi od žáků ze ZŠ Husova Podbořany, kteří zaslouženě turnaj vyhráli. Naše škola tak vybojovala skvělé druhé místo.

Pořadí:

  1. ZŠ Husova Podbořany
  2. ZŠ a MŠ Černčice
  3. ZŠ Prokopa Holého Louny
  4. ZŠ Postoloprty
  5. ZŠ a MŠ Jižní Žatec
  6. ZŠ nám. 28. října Žatec

Školu reprezentovali:

brankář: Aleš Brandtl, hráči: Jakub Veselý, Jan Polák, Matěj Paleček, Tomáš Zelený, Erich Fomčenko, Ondřej Cimrman, Adam Holý, Filip Nagy

Doprovod a příprava: Mgr.Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Okresní kolo ve florbalu starších žáků