Futsal – okresní kolo – mladší žáci

Tým mladších žáků ZŠ a MŠ Černčice opět zvítězil.

Dne 26. 02. 2019 proběhlo v Postoloprtech okresní kolo ve futsalu žáků 6. a 7. tříd. Velice pěkný turnaj jsme vyhráli. Ve skupině jsme porazili ZŠ Přemyslovců 2:0 a ZŠ JAK Louny 3:1. Výhra 5:0 nad ZŠ Postoloprty nás poslala do finále. Výhra 6:1 nad ZŠ Komenského Žatec nám přinesla vítězství a zajistila postup do krajského kola.

Všichni žáci zaslouží pochvalu a zvlášť František Hruška, který byl nejlepším brankářem turnaje.

Školu reprezentovali: brankář – František Hruška, hráči – František Drapák, Richard Cach, Jakub Hrnčíř, Jakub Samuel, Radim Podaný, Radek Růžička, Josef Verner

Doprovod: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Futsal – okresní kolo – mladší žáci