Futsal – Memoriál V. Čecha – krajské kolo

V pátek 29. 03. 2019 se v Chomutově uskutečnilo krajské kolo ve futsalu žáků 6. – 7. ročníků. Naše škola si mezi šesti vítězi okresních kol vedla velmi úspěšně. Vyhráli jsme základní skupinu po vítězství nad ZŠ Chomutov 3:0 a výhrou 3:2 na penalty se ZŠ Ústí nad Labem. V semifinále nás čekali žáci z Litoměřic. Po nejlepším výkonu v celém turnaji nás výsledek 5:0 posunul do finále, kde už jsme nestačili na ZŠ Edisonova Teplice. Druhým místem jsme všechny překvapili a výborně reprezentovali lounský okres. František Hruška byl navíc vyhodnocen jako nejlepší brankář turnaje. 

Školu reprezentovali: František Hruška, Jan Kladivo, Radek Vyšata, Jakub Hrnčíř, Richard Cach, František Drapák, Radek Růžička, Radim Podaný.

Doprovod: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Futsal – Memoriál V. Čecha – krajské kolo