Minikopaná mladších a starších žáků

Dne 25. 04. 2019 proběhlo okresní kolo v minikopané za účasti osmi nejlepších škol lounského okresu. Velice pěkný turnaj pořádala ZŠ Postoloprty na čtyřech hřištích. Mladší žáci hráli na umělém povrchu, starší na přírodní trávě. Pro nás skončil turnaj velkým úspěchem, přivezli jsme si zlaté medaile v kategorii mladších žáků a na čtvrtém místě se umístili starší žáci.

Mladší žáci postupně porazili všech sedm soupeřů. Stali se zaslouženě okresními přeborníky se ziskem 21 bodů a se skórem 21:1. Naši žáci v letošním školním roce tak neprohráli žádné utkání v kopané a futsalu a stali se nejlepším týmem v okrese.

Starší žáci si vedli úspěšně v úvodních zápasech. V závěru jim docházely síly a dvě porážky znamenaly konečné čtvrté místo.

Žákům patří poděkování za předvedené výkony a pochvala za reprezentaci školy.

Složení týmu:

Mladší žáci: Jan Kladivo, Dominik Vodrážka, Radek Vyšata, Dominik Mol, Jakub Hrnčíř, František Hruška, Richard Cach, Radim Podaný, Radek Růžička, František Drapák

Starší žáci: Aleš Brandtl, Erich Fomčenko, Martin Hadač, Matěj Paleček, Denys Podynskyy, Jak Polák, Tomáš Zelný, Ondřej Cimrman, Adam Holý, Filip Nagy

                                         Doprovod a příprava: Mgr. Karel Švec