Pohár rozhlasu 2019

Dne 07. 05. 2019 se uskutečnila atletická soutěž „Pohár rozhlasu“ na ZŠ Přemyslovců v Lounech. Naši školu reprezentovalo 27 chlapců a dívek. V soutěži týmů se nejlépe umístily mladší žákyně, které obsadily čtvrté místo.

V jednotlivcích byl na prvním místě František Hruška v hodu kriketovým míčkem (71,70 m). Výborné třetí místo obsadil také ve skoku vysokém (140 cm). Šesté místo obsadil Jakub Hrnčíř v běhu na 60 m (8,4 s) a stejně se umístil Lukáš Balon ve skoku dalekém (401 cm). V soutěži štafet 4×60 m zvítězili mladší žáci v čase 33,8 s. Veronika Hanusová skončila na třetím místě v hodu míčkem (33,0 m). Zvláštní ocenění zaslouží účastníci vytrvalostního běhu, který se běžel na závěr soutěže. Za naši školu běžely Kateřina Karfíková, Tereza Hrazdírová a Veronika Karfíková, která se výborným během umístila na celkovém druhém místě .

Doprovod: Mgr. Karel Švec a  pí Hana Hrušková

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Pohár rozhlasu 2019