Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

aby byl pro Vás první školní den bezproblémový, máme pro Vás a Vašeho prvňáčka několik informací.

Hlavní vchod do budovy školy bude otevřen v 7.00 hod. a v 7.25 hod. již můžete jít do prvních tříd, které naleznete v prvním patře učebního pavilonu. V první den nemusíte nosit do školy přezůvky ani aktovku. Po slavnostním přivítání a zahájení školního roku v 7.45 hod. ve třídě, se odeberou všichni prvňáčci do tělocvičny, kde na ně bude čekat divadelní program (dohled nad dětmi je zajištěn). V době představení si můžete zajistit školní jídelnu, družinu a ostatní záležitosti s paní třídní učitelkou. Děti Vám předáme v tělocvičně po představení (přibližně v 9.00 hod.)

            Těšíme se na Vás!           

                                                                                              Kolektiv ZŠ a MŠ Černčice