Přespolní běh – BK TOUR 2019

V úterý 19. 09. 2019 proběhlo oblastní kolo v Postoloprtech. Naše škola obsadila všechny kategorie. Nejmladší žáci obsadili druhé místo a postoupili do okresního kola, které se konalo v úterý 24. 09. 2019  v Krásném Dvoře. Zde naši žáci obsadili páté místo.

Z jednotlivců dosáhla nejlepšího výsledku v oblastním kole Veronika Karfíková, která obsadila druhé místo a v okresním kole Martin Macola vybojoval čtvrté místo .

Celkem reprezentovalo školu v obou kolech 32 žáků, kterým patří poděkování za sportovní chování.

Doprovod:  Mgr. Karel  Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Přespolní běh – oblastní a okresní kolo