Oblastní kolo ve florbalu

Dne 21. 11. 2019 se odehrálo v ZŠ Postoloprty oblastní kolo ve florbalu – kategorie mladších žáků. Naše družstvo obsadilo pěkné čtvrté místo a postupuje do okresního kola, které pořádá naše škola 12. 12. 2019 v MSH Louny. Naši žáci si vedli výborně ve skupině. Porážka v souboji o 3. místo se ZŠ Postoloprty znamenala pro nás 4. místo.

Školu reprezentovali: David Láník, Jan Kladivo, Radek Vyšata, Dominik Mol, Vít Paleček, Antonín Paleček, Radim Petrů, Jan Varga, Zdeněk Suchý, Štěpán Milde a Jakub Samuel.

Oblastní kolo ve florbalu starších žáků se odehrálo 26. 11. 2019 v MSH Louny. Turnaj pořádala naše základní škola. V kategorii starších žáků se zúčastnilo sedm týmů. Náš tým obsadil krásné čtvrté místo. Okresní kolo se odehraje 17. 12. 2019 v MSH Louny.

Pořadí:

  1. ZŠ Prokopa Holého Louny
  2. ZŠ Přemyslovců Louny
  3. ZŠ Postoloprty
  4. ZŠ a MŠ Černčice
  5. ZŠ JAK Louny
  6. ZŠ a MŠ kpt. Otakara Jaroše Louny
  7. GVH Louny

Školu reprezentovali: Jakub Mašanský, Richard Cach, František Hruška, Filip Nagy, Jakub Samuel, Radek Růžička, Matěj Fára, Radim Podaný, Lukáš Balon, Adam Holý, Josef Verner a Ondřej Cimrman.

Všichni žáci zaslouží pochvalu za vynikající reprezentaci školy a výsledek.

                                              Doprovod a příprava: Mgr. Karel Švec             

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2019/2020“ nebo zde: Oblastní kolo ve florbalu