Ozdravný pobyt 2019/2020

Celkem 34 žáků odjelo 25. 1. 2020 na týdenní lyžovačku do Dolního Dvora. Ubytováni jsme byli v hotelu „U Zvonu“. Celý týden panovalo zimní počasí, nejdříve slunečné dny a později i chumelenice. Žáci si tak užili vzácného zimního počasí. Dvakrát lyžovali v Černém Dole a odpočinkový den jsme strávili prohlídkou Špindlerova Mlýna a relaxací ve vojenské ozdravovně v Bedřichově. Na konci pobytu proběhly závody ve slalomu, kde ve svých kategoriích byli nejlepší Adam Holý, Pavlína Kladivová, Anna Čechová, Adam Blažek a Martin Vodrážka. Všichni účastníci se rozloučili s ozdravným pobytem ve ski-baru malým pohoštěním a vítězové získali volnou jízdenku na večerní lyžování díky sponzorskému daru od pana Suchého.

Letošní ozdravný pobyt se vydařil.

                       Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2019/2020“ nebo zde: Ozdravný pobyt 2019/2020