Nový systém výuky na dálku

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků, 
 
jak jistě víte, situace se moc nelepší a věřte nám, že nás to netěší. V současné době pracujeme na efektivnějším systému výuky na dálku a připravujeme vzdálenou komunikaci a výuku přes Google Classroom. Třída paní učitelky Čekalové je ve zkušebním režimu a od 3. dubna (pátek) přejdeme na „ostrý režim“. Jsme si plně vědomi, že situace je velmi náročná a stresující pro všechny a proto objem látky pro vaše děti je jen to nejnutnější a nejpodstatnější. PROSÍME VÁS O KONTROLU NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN. Pevně věříme, že celá situace pomine co nejdříve a opět budeme moci pracovat a dělat naši práci, která nám opravdu chybí. Děkujeme za Vaši dosavadní práci, pochopení a podporu. Vás a VŠECHNY ŽÁKY SRDEČNĚ ZDRAVÍME.
 
                                   Jan Krtička email: reditel@zscerncice.cz

                                                         telefon: 777 642 470