Upozornění pro zákonné zástupce žáků 1. stupně ZŠ

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků 1. stupně ZŠ,

dle rozhodnutí vlády ČR se v pondělí 25. května 2020 zahájí výuka na 1. stupni základních škol. Je pro nás velmi důležité znát alespoň přibližný počet přítomných žáků a plně chápeme, pokud své děti i nadále necháte doma a budete pokračovat v dosavadní výuce. Do čtvrtka 7. května informujte emailem třídní učitelky vašeho dítěte (pracovní emaily jsou ve tvaru jméno.příjmení@zscerncice.cz, např. martina.cechova@zscerncice.cz), zda od 25. května 2020 vaše dítě nastoupí do školy. V tuto chvíli nemáme oficiální informace a doporučení ze strany MŠMT, ale je jisté, že skupiny žáků budou vytvořeny maximálně po 15 žácích. Veškeré další informace o hygienických opatřeních, školní družině, školní jídelně budou zveřejněny před 25. květnem 2020 na našich webových stránkách www.zscerncice.cz.

Děkujeme za pochopení a přízeň.

 

                                           Vedení ZŠ a MŠ Černčice