Informace pro rodiče žáků 2. stupně

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků 2. stupně základní školy,
od 8. června 2020 je umožněna osobní přítomnost žáků 2. stupně. Abychom byli schopni dodržet všechna hygienická opatření, rozhodli jsme se pro následující. Žáci budou kontaktováni přednostně emailem jednotlivými vyučujícími. Jedná se o emaily, které žáci již používají pro Google Classroom. Je bezpodmínečné, že svou účast ve škole žák vyučujícímu potvrdí. Pokud se žák dohodne na setkání ve škole, musí dodržet tato opatření:
1) Do budovy vstupuje žák bez doprovodu jiných osob a má nasazenou roušku. Roušku sundavá v budově pouze na výslovný pokyn pracovníka školy.
2) U vchodu do budovy použije připravenou dezinfekci a dbá pokynů pracovníka školy. 
3) Žák přinese čestné prohlášení, které je ke stažení zde: Stáhnout čestné prohlášení (pro jistotu bude připraveno k vyplnění před hlavním vchodem nebo si jej můžete vyzvednout ve škole v pracovních dnech v době od 7.00 do 11.30 hod.). 
4) Před vstupem do učebního pavilonu žák použije dezinfekci znovu (bude zde rovněž připravena).
 
 
V případě dotazů volejte telefonní číslo 777 642 470 nebo pište email na adresu reditel@zscerncice.cz