Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

aby byl pro Vás první školní den bezproblémový, máme pro Vás a Vašeho prvňáčka několik informací.

Hlavní vchod do budovy školy bude otevřen v úterý 1. září 2020 v 7.00 hod. a v 7.25 hod. již můžete jít do prvních tříd. Obě dvě první třídy se nachází v přízemí učebního pavilonu. V první den nemusíte nosit do školy přezůvky ani aktovku. Po slavnostním přivítání a zahájení školního roku v 7.45 hod. ve třídě, se odeberou všichni prvňáčci do tělocvičny, kde na ně bude čekat divadelní představení (dohled nad dětmi je zajištěn). V době představení si můžete zajistit školní jídelnu, družinu a ostatní záležitosti s paní třídní učitelkou. Děti Vám předáme v tělocvičně po představení (přibližně v 9.00 hod.). 

Vzhledem k chaotickému rozhodování naší vlády Vám hygienická opatření upřesníme někdy v průběhu příštího týdne. Sledujte, prosím, naše internetové stránky a oficiální facebookový profil naší školy.

      Děkujeme za pochopení a MOC se na Vás TĚŠÍME!           

                                                                                  Kolektiv ZŠ a MŠ Černčice