První školní den

Škola bude otevřena 1. září 2020 od 7.00 hod. a v 7.25 hod. bude možné jít do příslušných tříd. V první školní den proběhne pouze jedna vyučovací hodina, která začne v 7.45 hod. a skončí v 8.30 hod. U každého vchodu a vstupu do učebny bude nachystána dezinfekce. První školní den přijďte bez aktovek a bez přezůvek. Nošení roušek ve škole není povinné, ale důrazně doporučujeme ve společných prostorách školy roušky používat.

Prosíme zákonné zástupce prvňáčků, aby zvážili počet rodinných příslušníků ve třídách při slavnostním zahájení. Doporučujeme dvě osoby, které prvňáčka doprovodí až do samotné třídy.

Po celou dobu pobytu ve škole respektujte pokyny zaměstnanců školy a dodržujte všechna hygienická opatření.

                     Těšíme se na setkání s Vámi!

                                                            Kolektiv ZŠ a MŠ Černčice