Osobní přítomnost žáků od 30. listopadu 2020

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,
od pondělí 30. listopadu 2020 budou přítomny třídy prvního stupně a zároveň třídy VI., VII.A, IX.A a IX.B. Třída VII.B a VIII. třída bude nadále v příštím týdnu (od 30. listopadu do 4. listopadu) na distanční výuce. Všem přítomným žákům, kteří mají řádně zaplacené obědy, budou od pondělí 30. listopadu obědy automaticky přihlášeny – pro změnu volejte na tel. číslo školní jídelny  415 676 147 nebo pište email na jidelna@zscerncice.cz
 
Od pondělí 7. prosince 2020 budou přítomny třídy prvního stupně a zároveň třídy VII.B, VIII. třída, IX.A a IX.B. Třidy VI. a VII.A budou v tomto týdnu (od 7. prosince do 11. prosince) vzdělávány distanční formou.
 
Pro více informací kontaktujte třídní učitelky nebo ředitele školy na tel. čísle 777 642 470 nebo emailem na: reditel@zscerncice.cz
 
NEZAPOMEŇTE vybavit žáky dostatečným počtem „roušek“ (alespoň dvě na dopoledne, dvě na odpoledne) a také uzavíratelným obalem pro použité „roušky“.
                                     
 
                                       Vedení ZŠ a MŠ Černčice