McDonald´s Cup 2017

Dne 11. 5. 2017 se odehrálo v Postoloprtech na fotbalovém hřišti okresní kolo v minifotbalu McDonald´s Cup. 

V kategorii A nastoupilo celkem pět základních škol z lounského okresu. Náš tým ve složení: Viktor Holý, Radim Petrů, Daniel Zelený, Štěpán Milde, Filip Kubínek, Daniel Dittrich, Jiří Vlček, Vít Paleček, Antonín Paleček, Zdeněk Suchý a Jakub Wiesner obsadil pěkné třetí místo. 

V kategorii B nastoupilo sedm základních škol. Naši hráči vyhráli pět zápasů, jednou remizovali a obsadili 1. místo. Díky tomuto umístění postoupili do krajského finále, které se konalo 15. 5. 2017 v Teplicích Na Stínadlech. Soutěže se zúčastnilo 8 škol z celého našeho kraje. V základní skupině jsme jednou vyhráli a dvakrát prohráli. V bojích o umístění jsme dvakrát vyhráli. Nakonec jsme se umístili na 5. místě. Žák páté třídy František Hruška byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje v Teplicích. V této kategorii nás reprezentovali: František Hruška, Richard Cach, Radim Podaný, Jakub Hrnčíř, Jakub Samuel, Radek Růžička, František Drapák, Radek Vyšata, Jan Kladivo, David Láník, Dominik Vodrážka a Miroslav Kirchner.

Všem žákům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy a za sportovní chování. Děkujeme rodičům za podporu a doprovod na turnaje.

Doprovod žáků: kategorie A – Věra Karasová, kategorie B – Mgr. Lenka Ullmannová

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2016/2017“ nebo zde: McDonald´s Cup 2017