Minikopaná mladších žáků – okresní kolo 2018

Turnaj v minikopané se odehrál 26. 04. 2018 na umělé trávě FK Postoloprty za účasti jedenácti škol. 

Náš tým ve složení: brankář – František Hruška, hráči – František Drapák, Jakub Hrnčíř, Jakub Samuel, Lukáš Balon, Richard Cach, Dominik Brabec, Adam Holý, Ondřej Cimrman, Filip Nagy a Jiří Zedník obsadil pěkné třetí místo.

V prvním utkání jsme porazili našeho tradičního rivala, ZŠ Jižní Žatec, 1 : 0. V druhém utkání se ZŠ Školní jsme remízou 1 : 1 ztratili jediné body ve skupině. Další utkání byly vítězné, se ZŠ Měcholupy 4 : 0 a ZŠ Přemyslovců 3 : 0. První místo ve skupině znamenalo semifinále s nejtěžším soupeřem – ZŠ Prokopa Holého Louny. Prohra 0 : 2 nás odsoudila k utkání o třetí místo se ZŠ Přemyslovců Louny, které jsme vyhráli 2 : 0.

Žákům patří poděkování a pochvala za vzornou reprezentaci školy a sportovní chování.

Doprovod a příprava: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2017/2018“ nebo zde: Minikopaná mladších žáků