Okresní kolo ve florbalu

Dne 7. 12. 2017 pořádala naše škola v MSH Louny okresní kolo mladších žáků ve florbalu. Celkem se zúčastnilo šest základních škol z lounského okresu. Náš tým se prezentoval skvělou hrou. Postupně porazil ZŠ Jižní Žatec, ZŠ Postoloprty, ZŠ Husova Podbořany a ZŠ Petra Bezruče Žatec. V posledním utkání proti ZŠ Prokopa Holého Louny stačila remíza k postupu do krajského kola, ale bohužel zápas skončil pro nás prohrou 2 : 3, která znamenala konečné druhé místo v okrese.

Složení týmu: Adam Holý, Ondřej Cimrman, Richard Cach, Jakub Samuel, Filip Nagy, Jan Kladivo, Jan Taussig, Lukáš Balon, Jakub Mašanský, František Hruška, František Drapák, Jakub Veselý a Dominik Brabec. 

Dne 12. 12. 2017 naše škola pořádala v MSH Louny okresní kolo starších žáků ve florbalu. Celkem se zúčastnilo osm škol. Průběh turnaje byl velice dramatický a výsledky vyrovnané. Se ZŠ Husova Podbořany jsme v poslední minutě přišli o vítězství. Remíza se opakovala se ZŠ Školní Louny. Síly nám docházely v utkání se ZŠ Jižní Žatec a porážka znamenala souboj o konečné sedmé místo proti ZŠ a MŠ Otakara Jaroše Louny, které jsme nakonec vybojovali.

Složení týmu: Lukáš Jambrich, Aleš Brandtl, Ondřej Veselý, Jakub Šimák, Jan Polák, Lukáš Lajszner, Tomáš Varga, Jan Velhartický a Denys Podynskyy. Poděkování za pomoc při pořádání turnajů patří žákům: Josef Zedník, Jakub Koš, Jakub Veselý, Jan Velhartický, Lukáš Jambrich, Jan Polák a Tomáš Varga.

Všem žákům patří poděkování a pochvala za vynikající sportovní výkon.

Příprava žáků a doprovod: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2017/2018“ nebo zde: Okresní kolo ve florbalu