Přespolní běh 2017 – oblastní kolo

Dne 27. 9. 2017 proběhlo v Postoloprtech oblastní kolo v přespolním běhu za účasti 40 družstev. Naši školu reprezentovalo celkem 28 žáků a žákyň v pěti kategoriích. Nejlépe si vedly nejmladší žákyně. V soutěži družstev se umístily na 3. místě a vybojovaly postup do okresního kola. Úžasného úspěchu dosáhla Veronika Karfíková, která vyhrála soutěž jednotlivců. Na 5. místě skončila Alžběta Bidrmanová. Družstvo dál tvořila Anna Čechová, Hana Řezníčková, Nikola Vo a Barbora Gloserová.

Družstvo nejmladších žáků skončilo šesté a nejlepší jednotlivec Štěpán Milde desátý. Čtvrtým místem těsně unikl postup mladším žákům. V jednotlivcích byl na 11. místě Aleš Brandtl, 12. Adam Holý, 13. Jakub Mašanský, Z mladších žákyň skončila Veronika Hanusová na 18. místě. V nejtěžších kategorii starších žákyň doběhla nejlépe 22. Lenka Nagyová a 27. Markéta Posledníková.

Všichni žáci doběhli do cíle a slušně se chovali.

Doprovod: Mgr. Karel Švec a Věra Karasová

Fotogalerii z akce si můžete prohlédnout v záložce  „Fotogalerie 2017/2018“ nebo zde: Přespolní běh 2017 – oblastní kolo