Školní futsalová liga 6. – 7. tříd

Dne 13. 2. 2018 proběhlo okresní kolo ŠKOFL za účasti sedmi nejlepších škol lounského okresu.

Velice pěkný turnaj pořádala ZŠ Postoloprty. Pro nás skončil velkým úspěchem, přivezli jsme si bronzové medaile.

První utkání se ZŠ Podbořany skončilo vítězstvím 5 : 1. Ještě o jednu branku lepší výsledek, 6 : 1 se ZŠ Peruc, znamenal vítězství ve skupině a postup do semifinále. V posledním utkání se ZŠ Přemyslovců jsme šetřili síly, přesto zvítězili 4 : 0.

Semifinále, s pozdějším vítězem ZŠ Komenského Žatec, bylo utkání nejlepších týmů. Po velkém boji porážka 2 : 3 znamenala, že se nám rozplynul sen o finále. Hráči v posledním utkání o třetí místo setřásli zklamání i únavu a zvítězili 1 : 0 nad ZŠ Jižní Žatec.

Žákům patří poděkování za předvedené výkony a pochvala za reprezentaci školy.

Složení týmu: Adam Holý, Ondřej Cimrman, Lukáš Balon, Filip Nagy, Jakub Hrnčíř, František Hruška a Richard Cach.

Příprava a doprovod: Mgr. Karel Švec

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2017/2018“ nebo zde: Školní futsalová liga 6. – 7. tříd