Turnaje ve florbale

V měsíci listopadu se uskutečnilo několik turnajů, kterých se zúčastnila také družstva žáků a žákyň naší školy.

22. listopadu pořádala ZŠ Postoloprty oblastní kolo ve florbalu mladších žáků. Naše mužstvo hrálo ve složení: Richard Cach, Radim Podaný, František Hruška, Jakub Samuel, František Drapák, Jan Taussig, Adam Holý, Ondřej Cimrman, Filip Nagy a Lukáš Balon. Mužstvo si vedlo velmi dobře. Celkově se náš tým umístil na druhém místě.

28. listopadu pořádala ZŠ Postoloprty oblastní kolo ve florbalu starších žáků. Naše mužstvo hrálo ve složení: Jakub Šimák, Erich Fomčenko, Aleš Brandtl, Jan Polák,Denis Podynskyy, Lukáš Lajszner, Jan Velhartický, Lukáš Jambrich, Ondřej Veselý a Tomáš Varga. Z osmi škol jsme obsadili třetí místo.

29. listopadu se uskutečnilo opět v Postoloprtech okresní kolo ve florbale starších žákyň. Naše družstvo hrálo ve složení: Veronika Hanusová, Lucie Drapáková, Markéta Posledníková, Eliška Rulfová, Kateřina Lazarčíková, Nela Dittrichová, Kateřina Marková a Lenka Nagyová, která byla pořadatelem vyhodnocena jako nejlepší hráčka celého turnaje. Celkově obsadilo naše družstvo v okresní konkurenci pěkné třetí místo.

30. listopadu se uskutečnilo ve Sportovní hale v Lounech okresní kolo florbalového turnaje ČEPS. Turnaje se zúčastnili žáci ze třetích až pátých tříd. Naše mužstvo hrálo ve složení: Štěpán Milde, Viktor Holý, Anna Čechová, Jan Kladivo, Vít Paleček, Antonín Paleček, Jiří Vlček a David Láník. Turnaje se zúčastnilo celkem devět mužstev. Celkově jsme skončili na čtvrtém místě.

Všichni žáci si zaslouží pochvalu za velmi dobrou reprezentaci naší školy.

Příprava žáků: Mgr. Karel Švec

Doprovod: Mgr. Karel Švec, p. vych. Věra Karasová