Menu
ZŠ a MŠ Černčice
ZŠ a MŠ Černčice, okres Louny
Fűgnerova 424, Černčice

Beseda s příslušníkem SDH Obora panem Jakubcem

Beseda s příslušníkem SDH Obora panem Jakubcem

Dvě páteční dopoledne strávil na naší škole příslušník SDH pan Matěj Jakubec.

V rámci besedy si děti poslechly, co vše obnáší práce hasičů. Dozvěděly se spoustu zajímavostí a připomněly si, jak se zachovat v případě požáru či jiné zdraví ohrožující situaci nebo jak správně volat na tísňové linky. Jedním z hlavních témat byl také videozáznam a vyprávění z letního zásahu pri velkém požáru v  Národním parku v Českém Švýcarsku. Součástí programu byly i ukázky hasičského vybavení. Dětem se beseda moc líbila a odnesly si spoustu nových poznatků. Děkujeme panu Jakubcovi za trpělivost a čas, který dětem věnoval.

Datum vložení: 19. 11. 2022 11:26
Datum poslední aktualizace: 19. 11. 2022 11:44
Autor: