Školní futsalová liga 6. – 9. tříd

Dne 26. 10. 2018 pořádala ZŠ Přemyslovců Louny školní kolo futsalové ligy. Naši školu reprezentovala dvě mužstva: žáci VI. – VII. tříd a žáci VIII. – IX. tříd. Úvodní kolo nám v obou kategoriích přisoudilo stejné soupeře: ZŠ Přemyslovců a ZŠ Prokopa Holého Louny.

Přestože jsme nebyli favorité, žáci bojovali a mladší postoupili do dalšího kola, kde je budou čekat soupeři z Mostu a Teplic. Starším žákům utekl postup v závěru obou utkání.

V úvodním utkání starších žáků jsme vedli 5:0 a 6:2. Ke konci nám docházely síly a nakonec nešťastně prohráli 6:7. V průběhu druhého utkání se ZŠ Přemyslovců nám nestačil obrat z 0:2 na 3:2 a v závěru jsme dostali dvě branky na konečný výsledek 4:6.

Mladší žáci svým výkonem všechny  překvapili. V prvním utkání porazili ZŠ Přemyslovců 8:1 a v druhém ZŠ Prokopa Holého 7:0. Zaslouženě zvítězili a postoupili do dalšího kola.

Školu reprezentovali:

Starší žáci: brankář Matěj Paleček, hráči – Erich Fomčenko, Jan Polák, Adam Holý, Ondřej Cimrman, Filip Nagy, Denys Podynskyy, Tomáš Zelený, Jakub Veselý, Aleš Brandtl

Mladší žáci: brankář František Hruška, hráči – Jakub Hrnčíř, Jan Kladivo, Dominik Mol, Richard Cach, Jakub Samuel, Dominik Vyšata, David Láník, František Drapák

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a mladším žákům přejeme hodně úspěchů v dalším kole.

Doprovod: Mgr. Karel Švec, pí vych. Věra Karasová

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Školní futsalová liga VI. – IX. tříd