Krajské kolo ve florbalu mladších žáků

Turnaj proběhl 19. 12. 2018 ve Sportovní hale v Teplicích.Do krajského kola postoupilo 8 vítězných družstev z okresních kol. 

Náš tým ve složení: František Drapák, Radek Vyšata, Jan Kladivo, Radim Podaný, Jan Taussig, František Hruška, Jakub Samuel, Dominik Mol a Richard Cach obsadil vynikající čtvrté místo.

V prvním velice důležitém utkání jsme zvítězili 2:0 nad litvínovskými hokejisty, kteří hrají za SZŠŠ Litvínov. V druhém kole jsme narazili na největšího favorita turnaje ZŠ Kamenická Děčín. Ani vedení 2:0 v první minutě nám nestačilo a po tuhém boji jsme prohráli 2:3. Tato porážka nám zkomplikovala cestu mezi nejlepší týmy. V rozhodujícím zápase se ZŠ Edisonova Teplice proměnil Richard Cach trestné střílení a vítězství 1:0 znamenalo postup do semifinále. V něm jsme po nejlepším výkonu v celém turnaji remizovali se ZŠ Stříbrnická Ústí 1:1 a o postupu do finále rozhodovaly samostatné nájezdy. Zde jsme bohužel ze tří proměnili dva a smolně tak nepostoupili. V utkání o třetí místo náš zklamaný tým opět nestačil  na ZŠ Kamenická Děčín. Porážka 0:2 tak znamenala konečné čtvrté místo, historicky náš nejlepší výsledek.  

Celému týmu patří pochvala za reprezentaci školy, lounského okresu a sportovní chování.

Fotogalerii si můžete prohlédnout v záložce „Fotogalerie 2018/2019“ nebo zde: Krajské kolo ve florbalu mladších žáků

Doprovod a příprava: Mgr. Karel Švec