Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

aby byl pro Vás první školní den bezproblémový, máme pro Vás a Vašeho prvňáčka několik informací.

Hlavní vchod do budovy školy bude otevřen v 7.05 hod. a v 7.25 hod. již můžete jít do prvních tříd. Třída I.A (Mgr. Monika Křížková) se nachází v prvním patře učebního pavilonu a třída I.B (Mgr. Pavlína Gabrielová) se nachází v přízemí učebního pavilonu.

První školní den nemusíte nosit do školy přezůvky ani aktovku. Ve výše uvedených třídách proběhne v 7.45 hod. slavnostní zahájení školního roku. Přibližně v 8.15 hod. si obě třídy převezmou paní družinářky a odvedou prvňáčky do školní družiny. V tento čas si můžete zajistit školní jídelnu, družinu a ostatní záležitosti s paní třídní učitelkou. Poté si děti můžete vyzvednout ve školní družině.

Moc Vás prosíme, aby ve třídě byli přítomni dva rodinní příslušníci na žáka. Nezapomeňte na respirátor.

Na všechny se moc těšíme!                   

                                            Kolektiv ZŠ a MŠ Černčice