Menu
ZŠ a MŠ Černčice
ZŠ a MŠ Černčice, okres Louny
Fűgnerova 424, Černčice

Úspěšnost při přijímacím řízení na střední školy

Gratulace

Rádi bychom se pochlubili stoprocentní úspěšností při přijímacím řízení na střední školy. Všichni žáci devátého ročníku, kteří konali jednotné přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka, byli přijati na střední školy.

Stejně úspěšní byli i žáci 5. ročníků, kteří se hlásili na osmileté gymnázium. I zde  byla stoprocentní úspěšnost. Všem žákům blahopřejeme. A ať jejich studijní cesta je naplňuje novými poznatky a zkušenostmi.

ZŠ a MŠ Černčice

Datum vložení: 16. 5. 2024 19:41

Základní škola

Předpověď počasí

dnes, čtvrtek 20. 6. 2024
zataženo 25 °C 14 °C
pátek 21. 6. prudký déšť 30/16 °C
sobota 22. 6. slabý déšť 21/15 °C
neděle 23. 6. oblačno 23/13 °C

Elektronická žákovská

Přihlášení na:
www.skolaonline.cz

Upozornění

Testování ve školách na:
www.edu.cz

Upozornění příchozím (409.44 kB)

Odkazy

Obec Černčice:
www.cerncice.cz

Školská rada:
www.cerncice.cz/skolska-rada

MŠMT ČR:
www.msmt.cz